Nasi podopieczni chętnie przyjmą;
 karmy specjalistyczne
 karmy bytowe dla psów zdrowych
 preparaty ochronne przeciw insektom i pasożytom
 witaminy i suplementy dla starszych psów
 smycze, szelki, obroże

LUB jeśli chcesz nam pomóc skontaktuj się z nami 🙂  ,a My powiemy Ci ,czego najbardziej ,nam w danej chwili potrzeba.

                                                                                        Tel.    509944883   ,  511220647

Przybij 5 bokserowi

 Darowizna od strony darczyńcy
Osoba prywatna lub firma (płacąca podatek dochodowy) może przekazać darowiznę stowarzyszeniu, działającemu na rzecz określonych celów społecznych.

 Darowizna przekazywana jest w roku podatkowym, z którego się rozliczamy.

 Obecnie osoby prywatne, które przekazały darowiznę, mogą maksymalnie odliczyć od podstawy opodatkowania 6% uzyskanego dochodu – bez względu na wysokość darowizny.

Osoby prawne (np. firmy, instytucje), które przekazały darowiznę, mogą od dochodu, stanowiącego podstawę opodatkowania, odliczyć kwotę nieprzekraczającą 10% dochodu w danym roku podatkowym.

 Osoby prowadzące działalność gospodarczą, a rozliczające się według liniowej 19% stawki podatkowej, nie mogą skorzystać z odliczenia od podatku z tytułu przekazanej darowizny.

 Podatnicy korzystający z odliczenia z tytułu przekazanych darowizn mają obowiązek wykazania w zeznaniu rocznym kwoty przekazanej darowizny, kwoty odliczonej darowizny oraz danych identyfikacyjnych obdarowanego (m.in. jego nazwy, adresu i NIP-u).

Jeżeli przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna być ona udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.
 Zaś w przypadku darowania rzeczy lub usług – potwierdzeniem jest dokument przekazania tej darowizny oraz dokumenty potwierdzające faktyczne wydatki związane z tą darowizną.

Rozlicz się sercem !!!

Nr konta Stowarzyszenia: Bank BGŻ 87203000451110000002747810
dla przelewów zagranicznych; Bank BGŻ SWIFT: PPABPLPKXXX
PL 87203000451110000002747810