Z życia stowarzyszenia

Lea ma dom!

Adopcja szczególna, gdzie nie pytano o wiek, nie pytano o zdrowie, chcąc pomóc psu, tu i teraz. Ankieta, wizyta przedadopcyjna, wiele rozmów telefonicznych i nie mieliśmy wątpliwości, tak to ten Dom, Dom dla Lei.

Lea zamieszkała w Nowym Domu, domu z tradycjami boksiowymi, domu, który będzie kontynuował leczenie suni. Dziękujemy Pani Marcie i Panu Darkowi za przyjęcie dziewczynki i pokochanie jej, życzymy Wam wiele radości ze wspólnego życia.

Naszą podopieczna została niedawno Lea.

Dziewczynka przechodzi diagnostykę, usg wykazało przewlekłe zapalenie pęcherza – już leczymy, guzy na listwie mlecznej – usuniemy podczas sterylizacji, pazury utrudniające chodzenie – przycięte.

Sunia otrzymuje karmę sensitiv z uwagi na niezbyt dobre wyniki badań. Umawiamy też wizytę u kardiologa, chcemy aby Lea była sprawdzona pod każdym kątem. A jaka jest sunia? Jest świetnym kompanem człowieka, dogaduje się z innymi psami, kanapa to jej cel życiowy 😉 Poznajemy się jeszcze i na pewno napiszemy więcej o dziewczynce.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych Zdzisia, Klusi, Obiego, Lei i Leo, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:

Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj