Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Aukcje i bazarki

Biorąc udział w naszych aukcjach i bazarkach
wspierasz nasze działania i pomagasz naszym podopiecznym

 

Na bazarkach między fantami ,które pochodzą od naszych darczyńców znajdziecie również parę naszych gadżetów,których przykład macie poniżej . Jest ich dużo więcej 🙂

 Ofiarując na takie bazarki fanty oraz biorąc w nich udział – pomagacie nam w opłacaniu kosztów leczenia ,szczepień,sterylizacji … i wielu,wielu innych ,które SNB ponosi pomagąjac bezdomnym bokserom.
  Dzięki wam możemy pomagać – jesteśmy Stowarzyszeniem charytatywnym i tylko dzięki waszej pomocy i naszemu działaniu uratowaliśmy już życie wielu bokserom. Wszyscy ,którzy kochają tę rasę – wiedzą ,że warto o nią walczyć !

     Coraz częściej trafiają do nas psy, które wymagają leczenia specjalistycznego, a co za tym idzie – kosztownego. Dziękujemy za każdy gest dobroci.

       Nowe edycje bazarków są wznawiane i rozliczane, na bieżąco po zakończeniu danego bazarku. Do ceny trzeba doliczyć koszt przesyłki /aktualny cennik Poczty polskiej na str. bazarku/

Prosimy sprawdzać daty trwania bazarków,gdyż zdarzają się ,tzw.” specjalne edycje”  trwające nieco dłużej ,lub specjalne „szybkie bazarki”, trwające dzień lub dwa.

 

Serdecznie zapraszamy, jak zwykle postaramy się, by każdego zadowolić i wystawić fanty w każdej możliwej nam dziedzinie.

Fanty będą dokładane sukcesywnie,więc zaglądajcie i sprawdzajcie 🙂  

Dlaczego ?! – Ponieważ część mamy –  część „jeszcze w  drodze” 🙂 , a jeszcze inna część  – „w przygotowaniu ” 🙂  .

ZAPRASZAMY SERDECZNIE 🙂

(By przejść do bazarku wystarczy kliknąć zdjęcie)

Strona FB - Bazarek
Strona FB – Bazarek