Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Nasze spotkania


VIII Spotkanie Boksiowe – 28.04.2018

W sobotę 28 kwietnia 2018 ósmy raz spotkaliśmy się na Pikniku organizowanym przez Stowarzyszenie Boksery Niczyje. Przybyło 112 osób i 50 czworonożnych przyjaciół. Kochani, cieszymy się, że stale jesteście z nami i wspieracie nasze działania. Towarzystwo było światowe, nasze kochane kundelki, boksery niemieckie, białe owczarki szwajcarskie, buldogi angielskie, nowofundland, west highland white terrier, cocker spaniel i owczarek niemiecki. Czujemy się tym zaszczyceni. Zorganizowaliśmy DogTrekking i wystawę psów z przymrużeniem oka, w której znależli się znakomici jurorzy: Iga Paczyńska – Chata Leona, dr Michał Czingon i Przemysław Mrozek – OGPR. Także konkurs plastyczny dla dzieci, naukę podstaw posłuszeństwa prowadzoną przez Fundację Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza, porady behawiorystów z Chaty Leona i konsultacje weterynaryjne dr Michała Czingona. Oprócz tego tradycyjnie ognisko i rozmowy, rozmowy, rozmowy …
Dziękujemy naszym Domom Adopcyjnym, które przyjechały z różnych stron Polski, nie zwracając uwagi na dzielące nas kilometry. Dziękujemy przyjaciołom i darczyńcom. Dziękujemy zaprzyjaźnionym organizacjom takim jak: Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OGPR, Fundacja Cane Corso Rescue Poland, Fundacja Boksery w Potrzebie, Żorskie Stowarzyszenie Dla Zwierząt, WOPR Katowice. Razem możemy więcej. Już teraz zapraszamy już na kolejne spotkania. Przybywajcie i bawcie się dobrze!
Bardzo serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Rybnik za współpracę, a w szczególności leśniczemu Panu Adamowi Ługowy, który jak co roku wspierał nasze działania. Dziękujemy firmie MGK net za wsparcie i nieocenioną pomoc.

Zdjęcia z ogniska


VII Spotkanie Boksiowe – 29.04.2017

No i stało się. Kolejne, siódme spotkanie przyjaciół psów rasy bokser odbyło się bez przeszkód. Pogoda dopisała i nawet pokazało się słońce. W spotkaniu uczestniczyło 90 osób i 37 psów. Odwiedziły nas domy adopcyjne, w których przebywają nasi podopiecznymi, zjawili się przyjaciele i darczyńcy. W tym przedstawiciele Schroniska dla Zwierząt w Krotoszynie. Naszym gościem był również Tymoteusz Staniek, który przygotowuje materiał o naszych działaniach (o tym Was wkrótce poinformujemy). Dziękujemy wszystkim za cudownie spędzony z nami czas. Szczególne podziękowania dla doktora Michała Czingona, Chaty Leona i ich treserów, Opolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej oraz dla firm: MGK, miauhau, Psiłowni z Bydgoszczy, TomDog. Dziękujemy Hotelowi Capitol za wsparcie i czynny udział w przygotowaniu spotkania.

A działo się naprawdę wiele. Mieliśmy zaszczyt nadać honorowe członkostwo w Stowarzyszeniu Państwu Joannie i Leszkowi Kois, którzy wspierają nas kochając boksery tak jak my. Uczestnicy mogli skorzystać z porad lekarza weterynarii doktora Michała Czingona, z porad szkoleniowców Chaty Leona oraz zasięgnąć rady i pomocy u Aliny Olejniczak, która prowadząc Psiłownię zajmuje się fizjoterapią psów. Były konkursy dla rodzin i dla dzieci, OGPR przygotował pieszą trasę pełną zadań do wykonania. Dzieci miały okazję pochwalić się swoimi talentami rysunkowymi. Wszystko zakończyło się wspólnym ogniskiem i rozmowami bez końca. Dziękujemy niezawodnej ekipie SBN – Izie i Markowi, Soni, Dorotce, Oli, Oli i Konradowi, Natalii i Irkowi, Bogusi i Ani. Dziękujemy Marcinowi, Alinie i Hubertowi za całą pracę i serce włożone w to aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. A co się działo i jak się działo, zobaczcie w naszej fotorelacji:

Zdjęcia z ogniska

 


VI Spotkanie Boksiowe – 30.04.2016   

Szósty raz spotkaliśmy się w gronie osób kochających boksery. Tym razem grupa liczyła 163 osoby i 63 psiaki.
13091939_876263999163602_4719888530802035586_nZewsząd przybyli goście. Pojawiły się Domy Adopcyjne naszych podopiecznych i wiele rodzin psiaków, które otaczamy opieką. Na spotkaniu zjawił się doktor Michał Czingon, doktor Janek Kacperczyk, przybyła Chata Leona, jak również Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza, firma MGK z Zabrza oraz przedstawiciele Hotelu Capitol w Stanowicach (obie firmy wspierają nas w naszych działaniach). Gościliśmy również przedstawicieli organizacji prozwierzęcych takich jak Schroniska dla Zwierząt: Katarzynę Hirszfeld-Odrowską (Krotoszyn) oraz Heronima Marcina Włodarczyka (Posadówek). Oczywiście byli także nasi przyjaciele i darczyńcy – w jednej osobie. Nie sposób nie wspomnieć o grupie dzieci z Rodzinkowego Domu Dziecka w Palowicach.

Działo się wiele. Dzieci rysowały przepiękne obrazki. Był dogtrekking – Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza spisała się na medal, odnajdując zagubionych. A wszystko to pod bacznym okiem dowódcy grupy Leszka Koisa.  Był spacer oraz konsultacje z lekarzami weterynarii i szkoleniowcami. Był czas na ognisko i na rozmowy, na spędzenie czasu w cudownej rodzinie boksiowej.

To spotkanie było okazja, by serdecznie podziękować Chacie Leona, Opolskiej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej i Hotelowi Capitol za wkład i pomoc w naszych działaniach. Był czas, by podziękować doktorowi Michałowi, który pomaga naszym bidom w sposób szczególny i wyjątkowy.

W trakcie spotkania mieliśmy zaszczyt nadać doktorowi Michałowi Czingonowi tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, za wspaniale spędzony wspólny czas, za rozmowy, za uśmiech i za to, że jesteście z nami. Mamy nadzieję, że na kolejnym spotkaniu będzie nas jeszcze więcej, że boksiowa rodzina będzie rosła w siłę po to, by pomagać i wspierać tych, którzy nie poproszą o pomoc. Tych niechcianych i niczyich. Abyśmy mogli pomóc im odnaleźć lepsze życie i stać się czyimiś. Mała fotorelacja z VI spotkania z boksiami.


 

V Spotkanie Boksiowe – 02.05.2015 

W maju odbyło się kolejne, już piąte, spotkanie boksiomaniaków organizowane przez Stowarzyszenie Boksery Niczyje. Spotkaliśmy się w Ośrodku Szkoleniowym dla Psów TRIK w Wilczy (www.szkolenie-gliwice.pl). W spotkaniu wzięły udział 102 osoby i 41 psiaków.

5 spotkanieByli nasi dawni i obecni podopieczni ze swoimi Rodzinami, przyjaciele i sympatycy bokserów, a także boksery, którym pomagamy. Nie zabrakło cudownych dzieci z Rodzinkowego Domu Dziecka w Palowicach. Atrakcji było co niemiara: TOM DOG czyli Tomasz Bylok z Iwanem (tomdog.pl) trenowali z nami, pokazali zasady posłuszeństwa i udzielali cennych rad. Na spotkaniu była obecne Kraina Pupila. Mogliśmy porozmawiać na temat karmy dla naszych pupili. Zorganizowaliśmy konkurs rysunkowy dla dzieci oraz zawody agility dla psiaków i ich przewodników. Nie możemy zapomnieć o doktor Monice Hulak z rzeszowskiej Przychodni AlfaVet (www.alfavet-rzeszow.pl), która w trakcie spotkania udzielała cennych wskazówek na temat leczenia i opieki nad naszymi pupilami.

Na tym spotkaniu przyznaliśmy Honorowe Członkostwo Stowarzyszenia Pani Teresie Bętkowskiej, która wspiera nas na każdym kroku i kibicuje naszym podopiecznym. Pani Teresa to Dobry Anioł naszej organizacji, której z całego serca dziękujemy za wszystko.

Dziękujemy Firmie Eurocash za sponsorowanie nagród dla odwiedzających nas czworonogów, Firmie J.R – the TECH Garden Figurines & Statues za podarowanie figurek na licytację oraz Krainie Pupila ze Skoczowa za ufundowanie nagród oraz fantów na bazarek.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami za cudownie spędzonych wspólny czas.

 Zdjęcia z ogniska 


 

 IV Spotkanie Boksiowe – 02.08.2014

4 spotkanie- urodziny

W sierpniu spotkaliśmy się na ognisku aby świętować nasze pierwsze urodziny. Udało nam się wspólnie z Wami w ciągu tego roku znaleźć domy dla ponad 30 psiaków. Dziękujemy wszystkim miłośnikom i przyjaciołom psów rasy bokser za pomoc i wsparcie. Dziękujemy wolontariuszom i Nowym Rodzinom. Kochani, ognisko było powodem do świętowania i spotkania. Odwiedzili nas nasi byli i obecni podopieczni, przyjaciele i wszyscy, którym los bezdomnych psiaków nie jest obojętny. Były również dzieci i młodzież z Rodzinkowego Domu Dziecka w Palowicach wraz ich opiekunką Panią Olą (wiemy, że to nie było nasze ostatnie spotkanie)

W tym dniu działo się, oj działo!

Dziękujemy Pani Monice Bobrzyk oraz Marcinowi Sitko za udostępnienie zdjęć. Dziękujemy Marcinowi za zorganizowanie loterii. Dziękujemy firmie Vitakraft Tuptuś Sp. z o.o. z Rybnika, Firmie Eurocash oraz Dogs Are Awesome za ufundowanie nagród dla psów obecnych na spotkaniu. Dziękujemy również Ewie i Pawłowi, Nelce i Marcinowi, Magdzie Przybyła i Marcinowi Poloczek za przygotowanie fantów na nasze kolejne bazarki.

Zdjęcia z ogniska


 

III Spotkanie miłośników psów rasy bokser 03.05 2014

    3 maja 2014 spotkaliśmy się w Palowicach przy ognisku z naszymi byłymi i obecnymi podopiecznymi, z przyjaciółmi i miłośnikami psów rasy bokser. Zabawa była przednia, odwiedziły nas również inne psiaki, były yorki o sercu boksera, dog niemiecki i cane corso, którzy nie wiedzą o tym, że są bokserami 🙂 był spaniel, amstaff i piękny kudłaty Kubuś 🙂

3 spotkanie

   A co się działo ? zaczęliśmy od zapoznania się psów i ich  opiekunów, potem odbyliśmy spacer integracyjny, były też  konkursy i zawody, ognisko towarzyszyło nam od początku, każdy  mógł najeść się do syta. Na spotkaniu można było porozmawiać z  trenerami psów, Panią Anią Mikołajczyk, Panem Krzysztofem  Mikołajczykiem oraz Tomaszem Bylokiem.

Spotkanie miłośników psów rasy – zdjęcia 🙂

   Rad i porad udzielała również Pani Doktor Monika Hulak – lekarz weterynarii, Jej ręce ratują nasze boksery. Dziękujemy wszystkim za przybycie, dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne spotkanie 2 sierpnia, rezerwujcie sobie czas dla bokserów 🙂


 

                Mikołajki 2013 r. – Przychodnia Marwet & Boksery Niczyje

 

6 grudnia zorganizowaliśmy Mikołajkowe spotkanie bokserów oraz miłośników tej rasy 🙂

Dziękujemy za przybycie: Lunce, Soni, Alikowi, Boksowi, Bambi, Lunce z Brennej, Ineczce, Snowe, Kubusiowi, kochanej Helence i ich właścicielom – Kasi i Marcinowi, Pani Ani, Pani Danusi i Marcinowi, Soni i Bogdanowi, Asi i Szymonowi, Bogusi, Monice, Oli i Irkowi, nie zapominamy też o Hani, Magdzie i Sylwestrze.

Szczególne podziękowania za przybycie na spotkanie Panu Radosławowi i Marcie.

Nie omieszkamy wspomnieć o cudownej obsadzie Przychodni Marwet, która opiekuje się naszymi podopiecznymi: Natalii, Karolinie i Jej córci Ninie, Doktor Monice i Doktorowi Szymonowi – nie byłoby nas bez Was 🙂 Dziękujemy, że byliście z nami 🙂
MikołajkiMała foto relacja w załączeniu 🙂


II spotkanie – Spotkanie przy ognisku  – wrzesień 2013

Spotkanie członków i wolontariuszy, sympatyków i miłośników psów rasy bokser.

Zdjęcia 🙂  Spotkanie przy ognisku

2 spotkanie

      Oraz najważniejszych gości; Sensi i Szara (chociaż wygląd na to nie wskazuje to serca mają bokserów),oraz Lunka, Boks, Tytus, Fera, Brego, Betti, Olimpia, Lemon, Ira, Cyran, Rico, Lusia, Suzi i kolejna Lunka z Krakowa 🙂


I spotkanie Stowarzyszenia i przyjaciół –  29.06.2013

  Nasze spotkanie 29.06.2013 r., pierwsze i nie ostatnie. Planujemy spotykać się jak najczęściej, chcemy aby nasi podopieczni oraz nasze osobiste psy spotykały się, poznawały, socjalizowały ze sobą i z innymi osobami. To spotkanie było strzałem w 10-kę !

   Będą kolejne i mamy nadzieję, że będą się chcieli spotykać z nami wielbiciele tej rasy, osoby, które mają

I spotkanie boksera lub też planują mieć. Takie spotkania to fajny sposób na      poznanie tych cudownych stworzeń, ich zachowań i charakterów.  Damy znać na forum co i kiedy, jeśli będzie ktoś chętny do    dołączenia do nas ZAPRASZAMY serdecznie 🙂

     Boksery i my  –  zdjęcia ze spotkania