Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Podsumowanie 2022

Stary rok odszedł wielkimi krokami do lamusa, nowy wchodzi w nasze życie. Przeszłość minęła, a przyszłość jeszcze nie nadeszła.

Podsumowanie roku daje możliwość zatrzymania się na chwilę i spojrzenia wstecz na najważniejsze sfery życia. Chcemy wszystkim podziękować za współpracę, za dobroć, radość, wyrozumiałość i cierpliwość. Za pomoc jaką otrzymujemy dla naszych podopiecznych, za dary, za dobre słowo.
Chcemy podziękować za niego wszystkim tym, którzy nas wspierali, okazywali przyjaźń i zrozumienie. Naszym darczyńcom, domom stałym, domom tymczasowym, członkom i wolontariuszom oraz tym wszystkim którzy noszą w sercu miłość do bokserów.

Szczególne podziękowania kierujemy do Kudłaty Czas U Tośków, który wspiera nas na każdym kroku, wielu podopiecznych nabiera ogłady pod czujnym okiem Justyny.
Hotel, dom tymczasowy dla bokserów, który rozumie ich potrzeby, boksiowe miejsce na ziemi to miejsce u Justyny.Jaki był rok 2022 ? To był rok piękny jak i trudny. Jak zwykle pracowity, pełen miłych i ciepłych chwil a także trudnych decyzji. Dziękujemy za wszystkie wspólne chwile i te dobre i te złe, za siłę jaką nam dajecie, bo Boksery Niczyje to Wy i my. Dziękując za wszystko co robicie dla naszych podopiecznych pragniemy Wam złożyć życzenia aby nadchodzący rok był lepszy, pełniejszy i szczęśliwszy od każdego poprzedniego.
Życzymy satysfakcji z tego co robicie i wytrwałości w codziennych działaniach. Wejdźmy w nowy rok radośnie, pełni nadziei i dobrych myśli. Życzymy przepływu tylko pozytywnej energii we wszystkim, w życiu osobistym i zawodowym. Pamiętajcie „Ten zwycięzcą, kto da drugim więcej światła od siebie”.Prosimy, pamiętajcie o nas w bieżącym roku, pamiętajcie, że 1,5% z Waszego podatku pomaga nam pomagać ❤#bokser#buldog#bokseryniczyje#adopcja#pomoc#bokserlife