Z życia stowarzyszenia

Aksel szuka domu

26.07.2022
Axel serdecznie dziękuje Melissie, Szymonowi i Felixowi 🙂 Będzie smacznie jedzone 🙂 Dziękujemy !


6.05.2022
Axel, chłopak w typie buldoga francuskiego, ma 5 lat.
Nie jest psem typu „przytulak” to molos w małym ciałku.
Nie jest psem łatwym w obsłudze, ale gdy przekona się do człowieka i pokocha jest super kumplem. Axel jest psem zasobowym, pilnuje jedzenia, sporo mamy już przepracowane, potrafimy go czytać i odpowiednio reagować. Dla człowieka, któremu zaufa, jest psem odwoływalnym, pięknie reagującym.
W poprawie zachowania idzie nam coraz lepiej, mamy jeszcze małe wpadki, jednak idziemy do przodu.
Dla Axela szukamy domu konsekwentnego i z zasadami, respektującego przestrzeń psa. Domu bez innych psów, kotów. Axel nie toleruje dzieci, bardzo się emocjonuje i trudno go wybić z tego stanu.
Obecnie mieszka w domu z ogrodem, odnajduje się tu rewelacyjnie. Zachowuje czystość, potrafi zostawać sam.
Wymagamy kilkukrotnych odwiedzin celem zapoznania i poznania jego zachowań oraz zbudowania fajnych relacji.


2.04.2022
Axelek dostał prezent od Helenki i Marty 🙂
Chłopczyk zadowolony 🙂
Dziękujemy ! Przypominamy, że Axel czeka na domek 🙂


Aksel ma 5 lat, jest pięknym psem w typie buldoga francuskiego, ma też trochę problemów z którymi trzeba powalczyć aby lepiej się Akselkowi żyło.
Chłopak potrzebuje przestrzeni, budowanie zaufania to podstawa. Szukamy domu gdzie Aksel będzie jedynakiem – trzeba mu trochę czasu poświęcić, nie znamy reakcji na koty, nie miał też styczności z dziećmi więc nie wiemy jak się zachowa. Szukamy domu, który zna molosy, wie jak z nimi pracować, zna ich potrzeby.
Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z. #StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog