Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

APEL DO NASZYCH SYMPATYKÓW

 

 

Czym się zajmujemy –wiecie.

Staramy się jako stowarzyszenie ,czyli zwykli ludzie ,którym się ‘’chce‘’znajdować domy dla pokrzywdzonych, porzuconych bokserów.

Cieszymy się ,że nas obserwujecie ,że pod zdjęciami ,które publikujemy piszecie swoje uwagi ,przemyślenia ,dzielicie się z nami doświadczeniem i podzielacie nasze smutki i radości .

Wiemy że wasze serca biją w rytm boksiowych serc.

Gdzieś na świecie są ludzie ,którzy o nas nie wiedzą i naszej działalności nie obserwują z różnych powodów ( bo nie mają komputerów, nowoczesnych smart fonów) nikt im nie powiedział ,że jesteśmy ,a chcieliby by nam pomóc ,chcieliby mieć psa  boksera.

Pomóżcie im do nas dotrzeć !

Udostępniajcie  co jakiś czas naszą stronę lub opis ze zdjęciem psa ,który szuka domu, opowiadajcie znajomym i nieznajomym ,że istnieje takie stowarzyszenie. Niech wieść o nas rozniesie się po świecie . Dzięki temu będziecie mogli powiedzieć ,że jesteście z nami i że pomagacie tak jak my szukać domów tym psiakom ,które tak czekają na własną rodzinę . Wiecie przecież ,że one nie mogą czekać w nieskończoność – żyją tylko10 -14 lat i odchodzą niekochane ,niewypieszczone smutne i samotne.

Potrzebujemy waszej pomocy ! – Pomożecie ?