Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Apsik

No i Apsik pojechał do Nowego Domu 🙂 Zamieszkał w Rodzinie , która zna i kocha molosy. Otrzymał też psią siostrę Molly z którą szaleje i okupuje jej legowisko 🙂 Dziękujemy całej Rodzince za przyjęcie Apsika, za otworzenie dla niego serca 🙂

— 7 Lipiec 2021

Domu szuka 1,5 roczny Apsik. Chłopak zna zasady psiego savoir vivre, zostaje sam w domu, zachowuje czystość, akceptuje sunie więc może z sunią zamieszkać, do samców podchodzi wybiórczo, zaczepiony odpowie. Chodzenie na smyczy trzeba odrobinę przepracować, zdarza się Apsikowi mocniej pociągnąć. Apsik to zrównoważony pies lubiący spacery i aktywność. Jest gotowy na zamieszkanie w nowym domu.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.