Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Berta

Berta pozostaje w domu tymczasowym na stałe 🙂 To najlepsza opcja z możliwych. Berty nie da się nie kochać, Eliot – rezydent przyjął ją do siebie jakby od zawsze razem mieszkali. Rodzina pokochała dziewczynkę i jej choroba nie jest dla Nich straszna. Jesteśmy z Domem w stałym kontakcie i dziękujemy Im za wszystko 

Berta pozostaje w domu tymczasowym na stałe 🙂 To najlepsza opcja z możliwych. Berty nie da się nie kochać, Eliot -…

Opublikowany przez Stowarzyszenie Boksery Niczyje Poniedziałek, 29 czerwca 2020

Dziś naszą podopieczną została Berta, 3 letnia sunia w typie boksera. Berta dała się poznać jako bardzo przyjazny pies, w stadzie nie szuka konfliktu, zachowuje czystość, ludzi kocha, nie wiemy jeszcze jak reaguje na dzieci oraz koty.Dziewczynka w najbliższym czasie przejdzie pełną diagnostykę i będzie szukała swojego miejsca na ziemi.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.