Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Borys

Borysek dziś zamieszkał w Nowym Domu. Dom pokochał go bezwarunkowo, nie czekał na wyniki z badań histopatologicznych, nie wystraszył się pracy z chłopakiem, który potrzebuje trochę czasu aby zaufać. Dziękujemy Dominice i Wojtkowi ? wierzymy, że tylko cudowne chwile przed Wami ? Czekamy na relacje z życia Boryska ?

Borys to ok 2 letni spokojny i opanowany chłopak. Domator, ponad spacery przedkłada spokojne życie w domu na kanapie ? Relacje z innymi psami ma świetne, jeśli miałby trafić do domu z innym psem to spokojnym i zrównoważonym. Powoli uczy się życia, był mocno wycofany gdy do nas trafił więc aby ułatwić mu życie dobrze by było gdyby zamieszkał w spokojnym miejscu, miasto ze swoimi wieloma bodźcami może przysporzyć mu trudności w aklimatyzacji. Zachowuje czystość, grzecznie zostaje sam, potrafi otwierać drzwi więc trzeba mieć na to oko. Borysek jest po zabiegu usunięcia guza, kastracji i może przygotowywać się na zmianę domu.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.