Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Bunia / Dianka ma dom

6.08.2023

Dobre wieści niesiemy 🙂 Bunia, teraz Dianka, zamieszkała w nowym, stałym domu 💗 Otrzymała w pakiecie brata i siostrę 🙂 Tysia i Helenkę 🙂 Skradła serca Marty i Andrzeja 💗 dziękujemy, wiemy, że dziewczynka będzie miała raj na ziemi 🙂

Kudłaty Czas U Tośków dziękujemy 🙂

#adopcja #pomoc #buldog #bokser #stowarzyszeniebokseryniczyje #pomaganiejestfajne


1.08.2023.

Bunia, buldożka francuska, w wieku ok 3-4 lat, szuka domu. Sunia jest psem bardzo socjalnym, pięknie współpracuje z ludźmi oraz psami. To radosna i bardzo pozytywna sunia. Nie znamy jej reakcji na koty. Bunia wymaga szczególnego traktowania, jest alergiczką, ma chore ucho, które trzeba czyścić i bardzo dbać o jego higienę. Szukamy dla Buni domu znającego rasę, domu, który zdaje sobie sprawę z tego, ze buldogi są psami wymagającymi, zarówno pod kątem zdrowotnym jak i behawioralnym.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog


21.07.2023.
W dniu wczorajszym naszą podopieczną została Bunia, sunia buldoga francuskiego. Dziewczynka zostanie zdiagnozowana, poznamy jej zachowania i ogłosimy ją do adopcji.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego iż jest już bezpieczna i zaopiekowana.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog#pomoc