Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Czesia i Emi z pseudohodowli

27.09.2023

Powoli rozglądamy się za domami dla suń buldoga angielskiego, niebawem kończy się kwarantanna i mamy czas na weryfikację potencjalnych domów.

Emi – jest po korekcie podniebienia oraz noska, wyniki krwi mamy w normie, serduszko działa poprawnie. Należy pilnować diety gdyż Emi jest alergiczką. Sunia zna zasady panujące w domu, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, jest typowym przedstawicielem rasy. Ma 5 lat. Kontakt z innymi psami jest bardzo dobry, nie znamy reakcji na koty.

Czesia – jest przed korektą podniebienia, walczymy z anemią, po ustabilizowaniu wyników konieczna będzie kontrola kardiologiczna oraz umówienie zabiegu korekty. Czesia zachowuje czystość, nie zna smyczy, więc nauka chodzenia przed nią. Kontakt z innymi psami bardzo pozytywny, nie znamy reakcji na koty. Ma 3 lata.

Misia – walczymy z alergią i zmianami skórnymi, stabilizujemy jelitka, Misia jest bardzo zaniedbanym psem – obustronne zapalenie uszu, zmiany na małżowinach, zespół suchego oka. Wyniki krwi są w normie. Misia zna smycz, zna zasady panujące w domu, ma dobry kontakt z innymi psami, nie znamy reakcji na koty. Oceniono sunię na ok 6-7 lat.

Dla suń szukamy domów znających rasę, gotowych na pracę i leczenie. Domów, które będą na zawsze i nigdy nie zawiodą.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog


23.09.2023

Czesia i Emi bardzo dziękują za karmę Fundacja Boksery w Potrzebie💗 My dziękujemy za pomoc 🙂 Pomagać razem jest fajniej 💗

#bokseryniczyje#bokser#pomoc#buldog#adopcja#pomaganiejestfajne


18.09.2023

Kochani po raz kolejny prosimy o pomoc. Upodlenie do granic możliwości, zarabianie na psach, wg niektórych, polega na wrzuceniu ich w ciasne, „oborniane” boksy bez dostępu do światła dziennego, głodzeniu – psy jadły surowe, zepsute mięso pełne larw, nie podawaniu wody, braku kontaktu ze wszystkim tym co psu jest potrzebne. Właśnie potrzebne ! Potrzeby psa to priorytet, bez tego są nieszczęśliwe a ci „hodowcy” budowali swój majątek na nieszczęściu zwierząt. Może kolejnym razem kupujący w takich „hodowlach” zastanowią się dwa razy … czy warto napędzać ten kołowrotek. W czwartek, w nocy, trafiły pod naszą opiekę dwie sunie buldoga angielskiego, Czesia i Emi, odebrane interwencyjnie przez WIOZ Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt – na ich stronie facebookowej dokładna relacja z całej interwencji. Ogrom nieszczęścia jest przerażający. Zrobimy wszystko aby sunie zapomniały o koszmarze jaki przechodziły, wyleczymy i znajdziemy domy najlepsze z możliwych, ale to wszystko nie podzieje się bez Waszej pomocy. Koszty będą spore. Na dzień dzisiejszy sunie są już diagnozowane, wykonaliśmy u obu dziewczynek USG, kompleksowy przegląd weterynaryjny, badanie morfologiczne i biochemię, testy na giardia lamblia. Rudą sunię- Emi, czeka zabieg korekty podniebienia, który z uwagi na jej stan musimy zaplanować na cito. Emi ma chorą tarczycę i zapalenie obu uszu. Kontrola kardiologiczna poprzedzi to wszystko i da nam lub nie światło do dalszego działania. Czarna dziewczynka Czesia, przyjechała z olbrzymią biegunką oraz chorymi oczkami – jest w trakcie leczenia. Obie karmione są karmą delikatną gastro. Pozbywanie się smrodu, czyszczenie fałd, uszu, obcinanie pazurków zniosły rewelacyjnie, pomimo tego co przeszły ich kontakt z człowiekiem jest idealny. Po pełnej diagnostyce i wyprowadzeniu dziewczynek na prostą, sunie będą szukać domów, domów przez wielkie D, które nie zawiodą i będą kochać zawsze. Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie

Zrzutka:
https://zrzutka.pl/dyrr9n

#bokseryniczyje#adopcja#pomoc#buldog