Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Czesia – sunia z pseudohodowli

20.11.2023

Kolejna dobra wiadomość to taka, że …. Czesia też już grzeje doopkę w swoim Domu 🙂 Agnieszka i Marcin rozkochali się w naszej cudnej Czesławie a ona odwzajemniła się tym samym 🙂💗 Siostra Margo przyjęła Czesię z otwartymi łapkami od pierwszego spotkania 🙂 Dziękujemy za tą adopcję, Czesia nie mogła mieć więcej szczęścia 💗 Bulldog to bulldog 💗😉

#bokseryniczyje#bokser#bulldog#adopcja#pomoc#pomaganiejestfajne


27.09.2023

Powoli rozglądamy się za domami dla suń buldoga angielskiego, niebawem kończy się kwarantanna i mamy czas na weryfikację potencjalnych domów.

Czesia – jest przed korektą podniebienia, walczymy z anemią, po ustabilizowaniu wyników konieczna będzie kontrola kardiologiczna oraz umówienie zabiegu korekty podniebienia. Czesia zachowuje czystość, nie zna smyczy, więc nauka chodzenia przed nią. Kontakt z innymi psami bardzo pozytywny, nie znamy reakcji na koty. Ma 3 lata.

Dla suń szukamy domów znających rasę, gotowych na pracę i leczenie. Domów, które będą na zawsze i nigdy nie zawiodą.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog