Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Deneris, Deni ma dom

9.10.2021

Deneris zamieszkała w Nowym Domu 🙂 W pakieciku otrzymała ludzką siostrę Blankę i psiego brata Asłana 😉 Mała iskierka skradła szybciutko serca Rodzinki a my dziękujemy Im za tą adopcję 🙂 Roksano, Bartku i Blanko Wasze serca są ogromne ❤

Deneris, Deni to 2-3 letnia sunia w typie boksera. Szukamy dla niej domu, który jest gotowy na pracę z psem wycofanym i lękliwym. Deni powinna zamieszkać poza zgiełkiem miasta, zbyt duża ilość bodźców może być dla niej zbyt trudna do przyswojenia. Drugi, spokojny i zrównoważony pies w domu pomoże suni w aklimatyzacji i poznawaniu świata. Deni potrafi się zachować – zachowuje czystość, zostaje w domu bez opiekuna, szybko uczy się chodzenia na smyczy. Sunia jest już po diagnostyce, sterylizacji, szczepieniach i jest gotowa na zmianę domu.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.