Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Edek – zamienił tymczas na dom stały

29.01.2023
Dalszy ciąg dobrych wieści 🙂
Dom tymczasowy Edzia zamienił się w dom stałych 🙂 Cała Rodzinka pokochała chłopaka i nie wyobraża już sobie życia bez niego 🙂 Dziękujemy Henry za adopcję 🙂


7.01.2023
Edek, został naszym podopiecznym i będziemy szukać dla chłopaka domu.

Edzio ma 3 lata, jest bardzo kontaktowym i radosnym buldogiem francuskim. Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, może zamieszkać z innym stabilnym psem, nie znamy reakcji na koty. Edzio jest bardzo żywiołowy, więc malutkie dzieci nie mogą zostać jego kompanami.
Zdecydowani na adopcję muszą wiedzieć iż chłopak jest alergikiem, w tej chwili walczymy z zaniedbaniami skóry, uszu, nie jest to nic tragicznego aczkolwiek sprawia mu dyskomfort. Co do zachowania, Edzio ma małe braki w psim savoir-vivre, więc potencjalny nowy dom powinien być gotowy na pracę. Preferujemy domy znające rasę, znające potrzeby molosów.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl -> Zakładka Adopcja od A do Z. Zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:
Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810.
Dla przelewów zagranicznych:
Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog