Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Emi – sunia z pseudohodowli

20.11.2023

Mamy dziś dobre wieści 🙂 Kilka dni temu nasza Emi zamieszkała w Nowym Domu 🙂 dla nas „starym” 😉 bo to już 3 dziecko adoptowane z SBN. Lucyna i Tomek przyjęli Emisię do serca i domu 🙂 a dziewczynka w pakiecie otrzymała siostrę Tosię i brata Witka 🙂 Dziękujemy za przyjęcie kolejnego naszego podopiecznego 🙂 Bulldog to stan umysłu i wiemy, że pokochacie ją jeszcze bardziej o ile tak można 💗

#bokseryniczyje#bokser#bulldog#adopcja#pomoc#pomaganiejestfajne


27.09.2023.
Powoli rozglądamy się za domami dla suń buldoga angielskiego, niebawem kończy się kwarantanna i mamy czas na weryfikację potencjalnych domów.

Emi – jest po korekcie podniebienia oraz noska, wyniki krwi mamy w normie, serduszko działa poprawnie. Należy pilnować diety gdyż Emi jest alergiczką. Sunia zna zasady panujące w domu, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, jest typowym przedstawicielem rasy. Ma 5 lat. Kontakt z innymi psami jest bardzo dobry, nie znamy reakcji na koty.

Dla suń szukamy domów znających rasę, gotowych na pracę i leczenie. Domów, które będą na zawsze i nigdy nie zawiodą.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog