Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Figa

W dniu wczorajszym Figusia pojechała do Nowego Domku 🙂 zamieszkała w sercach i domu cudownych, młodych ludzi którzy wiedzą, że czeka Ich trochę pracy. Trzymamy za Was kciuki i dziękujemy za tą adopcję 

W dniu wczorajszym Figusia pojechała do Nowego Domku 🙂 zamieszkała w sercach i domu cudownych, młodych ludzi którzy wiedzą, że czeka Ich trochę pracy. Trzymamy za Was kciuki i dziękujemy za tą adopcję 🙂

Opublikowany przez Stowarzyszenie Boksery Niczyje Środa, 13 maja 2020

Dziś naszą podopieczną została 10 miesięczna sunia w typie rasy bokser o imieniu Figa. Dziewczynka to żywioł, czysta energia, która będzie wymagała pracy i nauczenia jej paru rzeczy. To psie dziecko, które wymaga pokazania świata i sporo uwagi. Zna smycz, zachowuje czystość. Toleruje inne psy, preferujemy dom z psem łagodnym, spokojnym od którego będzie mogła czerpać wzorce. Nie znamy reakcji na koty.
Może zamieszkać z dziećmi 14+, z uwagi na jej energię.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.