Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Franek

Dobre wieści mamy ? i dzielimy się nimi z Wami ? Nasz śliczny Franek zamieszkał w Nowym Domu ! Przed Rodziną trochę pracy, ale już wiemy, że zaangażują się w nią na pewno. Franiu i Rodzinko samych cudownych, wspólnych chwil Wam życzymy

Dziś naszym podopiecznym został Franek, 3 letni bokser z silnie rozwiniętym instynktem łownym ukierunkowanym na inne zwierzęta. Chłopak kocha ludzi, potrafi się zachować ?, zna smycz, zachowuje czystość, zna podstawowe komendy, ale musi być jedynakiem. Potencjalny dom będzie czekała praca z chłopakiem aby pomóc mu poradzić sobie z jego problemem.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.