Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Franek

Dobre wieści mamy 🙂 i dzielimy się nimi z Wami 🙂 Nasz śliczny Franek zamieszkał w Nowym Domu ! Przed Rodziną trochę pracy, ale już wiemy, że zaangażują się w nią na pewno. Franiu i Rodzinko samych cudownych, wspólnych chwil Wam życzymy

Dziś naszym podopiecznym został Franek, 3 letni bokser z silnie rozwiniętym instynktem łownym ukierunkowanym na inne zwierzęta. Chłopak kocha ludzi, potrafi się zachować 🙂, zna smycz, zachowuje czystość, zna podstawowe komendy, ale musi być jedynakiem. Potencjalny dom będzie czekała praca z chłopakiem aby pomóc mu poradzić sobie z jego problemem.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.