Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Helenka

Nie mogliśmy mieć lepszych wiadomości ? Helenka zamieszkała w Nowym Domu ! Tak, pokochano ją za to, że jest, tak zwyczajnie i po prostu. Dla Domu praca z Helenką to nie problem, wiedzą, że dużo pracy przed Nimi, tej behawioralnej i zdrowotnej. Helenka dostała w pakiecie brata ? liczymy i wierzymy w to, że Tyson pomoże suni poznać świat, że pokaże jej jak fajnie być psem. Chylimy głowy przed Domem zdecydowanym na adopcję i pracę ❤ Marto, Andrzeju dziękujemy, macie fantastyczne psy ❤ Gwarantujemy naszą pomoc w każdej chwili.

Wczoraj naszą podopieczną została Helenka, mała, chudziutka kupka strachu. Helenka -buldog angielski, ma 2 lata, mierny stopień socjalizacji, ale małymi kroczkami przekonamy dziewczynkę, że świat jest fajny. Przed nami diagnostyka, nauka chodzenia na smyczy, budowanie pewności siebie i nauka zasad panujących w domu.
Gdy Helenka będzie gotowa na zamieszkanie w nowym domu poinformujemy o tym na naszych stronach. Dla suni będziemy szukać domu gotowego na pracę i znającego rasę.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.