Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Hestia

Dziękujemy pięknie za wpłaty na diagnostykę i leczenie Hestii. Dziewczynka miała wykonaną pełną diagnostykę, jest zdrowa, drobne problemy ma z tarczycą, kolejne badania sprawdzające będą wykonane już w nowym domku. I teraz najważniejsze 🙂 Hestia zamieszkała w Nowym Domku, gdzie czuje się od pierwszego dnia jak u siebie. Dziękujemy Ani za adopcję, za wyrozumiałość dla Hestii i chęć pracy z dziewczynką, wiele trzeba jej jeszcze pokazać.

Dziękujemy pięknie za wpłaty na diagnostykę i leczenie Hestii. Dziewczynka miała wykonaną pełną diagnostykę, jest…

Opublikowany przez Stowarzyszenie Boksery Niczyje Niedziela, 17 maja 2020

Aktualizacja:
Kilka informacji o Hestii: Hestia bardzo pozytywnie reaguje na ludzi, inne psy a nawet spotkanie z kotem też przebiegło przyjaźnie. Ładnie chodzi na smyczy. Do auta wsiada bez problemu i grzecznie uczestniczy w podróży. Zachowuje czystość. Jej pobyt u nas jest krótki ciągle poznajemy dziewczynkę więc są to wstępne informacje. Sunia jest zaniedbana, wyniszczona zobaczymy co pokażą wyniki z badań.

Dziękujemy za wpłaty dla suni Pani Mirosławie M. , Pani Marcie S-Ch. i Panu Michałowi L. wpłaty pomogą nam w opłacie diagnostyki.


Wczoraj na naszym pokładzie zameldowała się Hestia, dziewczynka ma ok 3 lata i domu szuka. Poznajemy sunię, czeka ją diagnostyka, musi nabrać trochę ciałka. Ludzi kocha co do innych zwierząt jeszcze nie możemy napisać nic pewnego. Niebawem opiszemy jej zachowanie i stan zdrowia.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los Hestii i naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe – Hestia.