Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Kacperek

Kochani, najlepsza wiadomość z możliwych 🙂 Kacperek zamieszkał dziś w nowym domku, DOMKU, który otworzył serce dla tego cudownego psa 🙂 Kacperek ma teraz rodzeństwo ludzkie i kocie 🙂 i opiekunów, którzy go kochają i już nigdy nie będzie niczyj 🙂 Dziękujemy za tą piękną adopcję, taki Kacperek jest jeden na milion i właśnie Wam się trafił

Kacperek został nam przekazany przez schronisko. Chłopak trafił tam po wypadku komunikacyjnym. Postawiliśmy go na nogi, poznaliśmy i jest gotowy do zamieszkania w nowym domu. Kacperek to anioł. Ma 4 lata. Jest delikatny, przymilny. Nie wykazujący złych zachowań w żadnej sytuacji. Kocha ludzi, nie ma zatargów z innymi psami, na koty nie zwraca uwagi. Zachowuje czystość, nie niszczy gdy zostaje sam. Pokochaj. Daj dom.W sobotę 25.08.2018 r. zameldowaliśmy na naszym pokładzie Kacperka, który został nam przekazany przez schronisko. Chłopak trafił tam po wypadku komunikacyjnym.

Przedstawialiśmy już Wam Kacperka, chłopaka po wypadku komunikacyjnym. Wiemy, o nim już trochę więcej. Kacperek jest już po zabiegu, rewelacyjnie przechodzi rekonwalescencję. Dał się nam poznać jako zrównoważony i spokojny prawie boksio. Zachowuje czystość, kocha ludzi, psy i koty nie są dla niego problemem, taki cud miód z niego 🙂 Ale żeby nie było za słodko, z Kacperkiem trzeba popracować nad chodzeniem na smyczy, niestety nie był tego nauczony, nie jest typem długodystansowca, ale nawet spokojne spacery muszą być przyjemnością dla niego i opiekuna. Kacperek to jeden wielki pozytyw i czas aby zamieszkał w swoim domku.
Dodano: 29.09.2018 r


Zwichnięty staw biodrowy, otwarta rana wielkości 6 cm w okolicach lewego dołu słabiznowego, rana w okolicach kości krzyżowej w której zalęgły się larwy much, zapchlenie i zarobaczenie. Schronisko zrobiło co w ich mocy teraz działamy my. Dziś Kacperek odwiedził dr Michała Czingona, pobrano krew, wyczyszczono uszy, ustalono termin zabiegu resekcji głowy kości udowej. Kacper to ok 4 letni mix boksera, ale jego charakter mówi iż jest boksiem pełną paszczą. Delikatny, przymilny, nie wykazujący złych zachowań w żadnej sytuacji. Postawimy go na nogi, poznamy i przygotujemy do zamieszkania w nowym domu. Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BGŻ 87203000451110000002747810 Dla przelewów zagranicznych: Bank BGŻ SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe – Kacperek.