Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Kuba

Pączuś vel Kubuś a teraz Tadeuszek 🙂 zamieszkał w swoim domu ! Domu z olbrzymią „buldzozią” tradycją, domu, który zna i rozumie rasę, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej miejscówki na resztę życia dla naszego Pączusia vel Teddiego ❤ Tadeuszek oprócz Rodzinki ludzkiej dorobił się rodzeństwa „czworołapnego”: siostry Helenki i braciszka Antosia. Agnieszko, Jacku, Klaudio i Michale dziękujemy ❤

Nasz pocieszny Kubuś vel Pączuś czeka na dom. Dom, który zna specyfikę rasy i wie z czym może się zmierzyć. Jaki jest Pączuś ? chłopak jest wesoły, uparty – jak to buldog ?, kocha zasady, rutynę i szanowanie jego przestrzeni, nie jest typem „przytulasa”, jego azylem jest klateczka kennelowa, w której odpoczywa i się relaksuje. Kubuś ma 4 lata, może zamieszkać z innym psem, reakcji na koty nie znamy i szybko nie poznamy

Kubuś jest już z nami jakiś czas więc możemy powiedzieć o nim coś więcej. Kuba to buldog angielski urodzony w 2017 roku, chłopak ma charakterek, jest uparciuszkiem, ale dającym się okiełznać. Potrzebuje konsekwentnego prowadzenia i jasnych, stałych zasad, kocha ludzi, zabiega o to by go kochać, okazać zainteresowanie a wówczas zrobi dla nas wszystko. Chłopak dogaduje się z innymi psami, początkowo podchodzi do nich niepewnie, po chwili ten stan mija. Chodzenie na smyczy stara się opanować ? luźna smycz i Kuba mogą niebawem zostać przyjaciółmi ? Dla Kuby szukamy domu ukierunkowanego na pracę, cierpliwego i znającego rasę.

Kuba to buldog angielski urodzony w 2017 roku, chłopak ma charakterek, potrzebuje konsekwentnego prowadzenia i jasnych, stałych zasad. Chłopak dogaduje się z innymi psami, ekscytuje się na widok człowieka, ignoruje smycz – ciągnie jak parowóz. Dla Kuby szukamy domu ukierunkowanego na pracę, cierpliwego i znającego rasę. Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety.

Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:
Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych:
Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.