Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Mamba ma dom!

14.10.2022

Mamba ma DOM 🙂 ma też psią siostrę Emi 🙂 Mambusia zamieszkała w domu, który zna rasę i rozumie jej potrzeby 🙂 Dziękujemy za przyjęcie dziewczynki do serca i domu 🙂 i życzymy Wam cudownych wspólnych chwil 🙂#buldog #bokser #adoptuj #odpowiedzialnaadopcja #stowarzyszeniebokseryniczyje


Mamba sunia 1, 5 roczna uwielbiająca człowieka ponad wszystko, kocha głaskanie, mizianie , tulenie. Kocha małych i dużych, koty i pieski także. Czasem przy większych psach się boi w pierwszym kontakcie. Umie chodzić na smyczy, ale nie przepada za długimi spacerami woli leniuchować przy swoim człowieku. Mamba jest stylistką i lubi wyciągać ubrania z kosza, pralki, szafy i dokładać coś od siebie.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z. Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog