Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Matylda ma dom!

5.06.2022
Nasza cudowna Matylda zamieszkała w Nowym Domu 🙂 Dom, kocha i rozumie boksery 🙂 Matyldzia zyskała psią siostrę Bami a jej kuzynem został Gary, adoptowany od nas ponad rok temu 🙂 Rodzina nam się powiększa 🙂 Witamy serdecznie Rodzinkę Matyldy i dziękujemy za przyjęcie jej do serca i domu 🙂


26.04.2022
Matylda sunia 4 letnia o wspaniałym charakterze. Uwielbia kontakt z człowiekiem, zabawę piłeczką, spacery i jedzonko, dużo jedzonka. Przy człowieku jest fajnie i oprócz zabawy umie się wyciszyć i odpoczywać. Uśmiecha się do wszystkich i wszystkiego. No do koteczka też się uśmiecha ale troszkę zdradziecko 😉.
Na psy które poznała reagowała przyjaźnie. Grzeczna u weterynarza. Generalnie przylepa człowieka więc trzeba uważać by nie pozbawić jej niezależności i by dziewczynka nie miała problemu by zostawać samej w domu. Miłość i przywiązanie na czterech łapach.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl, zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w Zakładce Adopcja od A do Z.
#stowarzyszeniebokseryniczyje #boksery #buldog #adoptuj #pomocbokserom

20.04.2022
Wczoraj naszą podopieczną została Matylda.
Sunia ma 4 lata, przechodzi diagnostykę. Poznamy ją zdrowotnie oraz behawioralnie i podamy więcej szczegółów, powstanie wówczas post dotyczący adopcji.
Prosimy o powstrzymanie się od komentarzy, które niczego nie wniosą, dobro psa jest najważniejsze w tym momencie.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:
Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810
Dla przelewów zagranicznych:
Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.
#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj