Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Max (Kuko)

Max teraz Kuko zamieszkał w Nowym Domku, adopcja chłopaka to wyzwanie i Rodzina świadomie przyjęła na siebie tą odpowiedzialność. Doświadczenie z trudnymi psami i rasami jakie posiada Dom daje im szansę na wspólne, fajnie życie. Dziękujemy za tę adopcję, poznać Was to dla nas zaszczyt, wiemy jak mocno zależy Wam na Kuko, my zaś służymy Wam pomocą.

Dziś na naszym pokładzie zameldował się Max. Chłopak to dziecko, ma 7 miesięcy, ale jak na swój wiek jest bardzo ogarnięty. Max miał być bokserem, jednak tak nie jest, widzimy w nim boerboela, cane corso. Zna podstawowe komendy, współgra z innymi psami, zaczyna ładnie chodzić na smyczy. Węszenie to jego pasja. Poznajemy chłopaka i niebawem napiszemy trochę więcej o jego zachowaniu.

Jesteś zainteresowany adopcją? Wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los Maxa, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:
Bank BGŻ 87203000451110000002747810
Dla przelewów zagranicznych:
Bank BGŻ SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe – Max.