Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Meggi zaTM

3.05.2023
Otrzymaliśmy smutną wiadomość … odeszła Meggi. Pokochała Ją Rodzina Pani Ani, dała wszystko co najpiękniejsze i najlepsze a choroba odebrała im piękne chwile, które były jeszcze przed Nimi. Pani Aniu, dziękujemy za dom, miłość i opiekę jaką daliście Meggi ❤ Meggusiu jeszcze Cię przytulimy, czekaj tam na nas ❤

Myślisz, że psy nie pójdą do nieba, a ja ci mówię, że one tam będą dużo wcześniej niż my ~ Robert Louis Stevenson.


Wczesnym rankiem do nowego Domu pojechała Meggi ? nasza radosna gwiazdka Święta spędzi u boku swojej Rodziny ? Aniu, dziękujemy za pokochanie dziewczynki, wiemy, że Meggi da Wam wiele radości, że skradnie serca wszystkich Waszych przyjaciół i znajomych.

Meggi ma około 4-5 lat, to radosna i wesoła sunia z którą na pewno nie będziesz się nudzić ? Ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, potrafi zostawać sama. Kontakt z innymi psami, w stadzie podporządkowuje sobie psy, na spacerze jej reakcja jest bardzo dobra, nie zaczepia, jest odwoływalna. Meggi utrzymywana jest obecnie na karmie gastro, wyniki wskazały nam podrażnienie trzustki, konieczne będzie ponowne wykonanie badań aby sprawdzić czy wszystko wraca do normy.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.