Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Mela

Dziś Melunia zamieszkała w Nowym Domku 🙂 domku, który poza bokserami świata nie widzi. Będzie mieć boksiowego przyjaciela Drago 🙂 będzie mieć miłość i opiekę na jaką zasługuje. Dziękujemy Rodzince za pokochanie Meli, Melka od pierwszych chwil zapałała olbrzymią miłością do Pana Bartka a my trzymamy kciuki za Ich wspólne życie 🙂

Mela – sunia znaleziona w Czerwionce, nikt się do nas nie odezwał, nikt jej nie szukał … więc szukamy dla małej domu na stałe, domu, który „nie zgubi” i nie zostawi. Co wiemy o Meli ? Mela to bardzo ułożona i zrównoważona boksia, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy, u nas potrafi zostawać sama i niczego nie zniszczyć. To iskierka wpatrzona w człowieka. Z samcami dogaduje się bez problemu, z sukami bywa różnie, jednak umiejętnie poprowadzona może zamieszkać w każdym domu. Teraz przebadamy sunię z każdej strony, niestety znaleźliśmy guzka na listwie mlecznej i podczas sterylizacji zostanie on usunięty.

Jesteś zainteresowany adopcją? Wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety.


Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los Meli, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:
Bank BGŻ 87203000451110000002747810
Dla przelewów zagranicznych: Bank BGŻ SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe – Mela.