Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Mieciu

Z olbrzymiej ilości ankiet, które wpłynęły wybraliśmy dom dla Miecia. Kierowaliśmy się przede wszystkim znajomością rasy, świadomością iż pies może generować spore koszty jeśli okaże się, że jest chory oraz obecnością innego, stabilnego psa. Mieciu ma już dom ? Dziękujemy za tą adopcję, świadomą adopcję !

Mieciu to 9 tygodniowy buldożek francuski, mała plastelinka do ulepienia. Został naszym podopiecznym i szuka domu na zawsze. Sprawdzimy czy chłopczyk jest zdrowy gdyż zdarza się iż delikatnie drży mu główka. Potencjalny dom musi być świadomy specyfiki rasy, preferujemy dom, który miał już pod opieką buldoga. Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl.

Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe. #StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj