Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Mona Lisa


Mona znalazła swoją przystań 🙂 Sunia zamieszkała w domu gdzie boksery to historia i miłość. Spokojny dom poza centrum miasta, kochający ludzie, siostra buldożka i życie Mony nabierze blasku, straszki miną. Dziękujemy Monice i Sylwkowi, trzymamy za Was kciuki i czekamy na relacje z domu 🙂

Mona Lisa to ok 2 letnia sunia szukająca domu. Dziewczynka jest młodziutka i nie zna wielu rzeczy: uczy się chodzić na smyczy, zachowywać czystość. Ma trochę „straszków” w sobie: boi się dźwięku jadącego samochodu, boi się szybkich ruchów wokół siebie, uczymy ją pewności siebie i świata, który ją otacza. Szukamy domu gotowego zmierzyć się z jej bolączkami, gotowego dać jej miłość i zrozumienie. Nie znamy jej reakcji na kontakty z dziećmi, innymi psami oraz kotami.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.