Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Nika

Koniec 2020 roku i początek 2021 nie jest dla nas łaskawy, odchodzą nasi Podopieczni, odchodzą kochani w swoich domach, wśród swoich Rodzin. Dziękujemy Kasi i Szymonowi za opiekę nad Nikusią, Ewie i Piotrowi za miłość oddaną Lunie. Dziękujemy Karolinie i Przemkowi za walkę o Spikego na każdym etapie jego życia. Przyjacielu – Ty zawsze przy mnie byłeśPrzyjacielu – krok w krok za mną chodziłeśDzień w dzień budząc mnie Swym mokrym noskiemSprawiałeś, że nawet najgorsze dni stawały się radosne …

Nika z lasu 12.02 (4) - Kopia

Nikusia, sunia porzucona w lesie, zalękniona i wycofana – ma swoje miejsce na kanapie w cudownym domu 12.02.2016 .Mieszka ze starszą siostrą Leilą, która pokazuje jej jak żyć, uczy malutką ufności i wiary w ludzi. Nika zamieszkała w domu pełnym miłości do bokserów, Kasia i Szymon pokochali ją pierwszego dnia gdy ją zobaczyli  Kochani cieszcie się sobą, cieszymy się, że Nikusia ma swoje miejsce na ziemi .


 Nika  to ok 3-4 letnia sunia, która potrzebuje domu, domu stabilnego, spokojnego, potrafiącego pracować z psem, który boi się własnego cienia. Los nie był dla Niki łaskawy, wiele przeszła, powoli otwiera się na wszystko co nowe, ładnie reaguje na inne psy, koty, ładnie chodzi na smyczy. Nika jest zdrowa, jedynie nowy dom będzie zobligowany do kontroli jej oczu. Musimy szybciutko suni ustabilizować życie.