Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Nulka ma dom

9.10.2021

W Nowym Domu grzeje już doopkę i Nulka 🙂 

Zamieszkała w Rodzince z tradycjami boksiowo buldozimi 🙂 Dziękujemy Marioli za przyjęcie Nuleczki i otoczenie jej fantastyczną opieką 🙂


16.09.2021

Naszą podopieczną została Nulka, sunia buldoga francuskiego szukamy dla małej domu.

Opis tymczasowej Opiekunki suni: Nula 5 letnia sunia , jest przekochanym pieskiem , bardzo zapatrzona w człowieka , uwielbia drapanko, głaskanie choć w pierwszym kontakcie z człowiekiem jest nieśmiała. Ma pozytywny stosunek do innych psów, ale musi je poznać przy wsparciu człowieka bo po prostu się troszkę boi. Nowy opiekun musi wiedzieć , że dla Nuli będzie przewodnikiem w świecie który ją troszkę przeraża, jednak przy boku kochanego człowieka Nula będzie pomału podbijać świat. Nula lubi dzieci , ale nie będzie ich zabawką, preferowany dom gdzie będzie królewną lub z drugim ustabilizowanym psem.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog