Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Obi ma dom!

06/12/2021

Dobre wieści, Obi zamieszkał w Nowym Domku 🙂 Czekał, czekał i się doczekał, domku z tradycjami boksiowymi, domku w którym zawsze był bokser. Pani Bożeno, Panie Zbigniewie i Jagodo dziękujemy za tą adopcję, za przyjęcie Obisia i życzymy Wam wielu wspaniałych wspólnych chwil.

Obi z rodziną

Naszym podopiecznym został Obi, który czeka na dom. Opis domu tymczasowego jaki jest Obiś: „Obi piękny pręgowany młodziak w wieku 1,5 roku. Obi jest bardzo mądrym boksiem, zna podstawy posłuszeństwa, ale boksia natura i obecny wiek sprawiają, że Obi lubi bawić się, psocić i udawać głuchego 😉 . Obi nie jest bohaterem podwórza i pozostawiony sam sobie traci pewność za to bardzo lubi towarzyszyć swemu człowiekowi w pracach gospodarskich, na zasadzie rób swoje a ja swoje 🙂. Obi lubi bawić się pluszakami, lubi spacerować i węszyć. Chłopaka stresują nowe sytuacje więc potrzebuje pewnego przewodnika, który go przez nie przeprowadzi . W stosunku do nowych ludzi nie jest wylewny musi najpierw poznać, potrzebuje trochę czasu by zaufać. Podobnie jest z innymi psami. Silnych, dominujących psów się boi. Nie toleruje kotków. W nowym domu musi mieć zasady i rytm dnia podzielony na aktywność i odpoczynek. Dom bez małych dzieci. Obi jak pokocha to całym boksiowym serduchem i jest wspaniałym towarzyszem.” Szukamy domu, który zmierzy się z tym o czym piszemy, potencjalny dom będzie zobligowany do kilku spotkań zapoznawczych z chłopakiem.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.