26 kwietnia 2025 roku w leśnej altanie w Palowicach odbyło się nasze coroczne ognisko Stowarzyszenia Boksery Niczyje – wydarzenie, które łączy rodziny adopcyjne, przyjaciół stowarzyszenia, miłośników bokserów i ras brachycefalicznych. To wyjątkowy dzień pełen radości, wdzięczności, wspomnień i psiego merdania ogonem.
W tym roku odwiedziło nas aż 78 osób i 41 psów!
Wydarzenie organizujemy z myślą o wszystkich, którzy są częścią naszej historii – tych, którzy adoptowali psy, wspierają naszą działalność, pomagają na co dzień i są z nami całym sercem. To czas podziękowań, wspólnego świętowania i okazja do spotkania się „na żywo” – w otoczeniu przyrody, dobrej energii i cudownych psiaków.
Jak co roku nie zabrakło atrakcji:
- grochówka przygotowana przez niezastąpionego Irka Piontka – aromat unosił się w całej altanie,
- obecna z nami była TVP3 Katowice, która przygotowała relację z wydarzenia,
- ścianka foto „Wanted” – każdy pies mógł poczuć się jak gwiazda,
- gry i zabawy z nagrodami, w tym animacje dla dzieci, do których chętnie dołączali dorośli,
- konkurs „agility” dla czworonogów i ich właścicieli – pełen śmiechu i pozytywnych emocji,
- stoisko z gadżetami SBN oraz loteria, z których dochód wspiera nasze działania na rzecz psów.
Oficjalnie rozpoczęliśmy o 10:00, a chwilę później zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i ogłosiliśmy przyznanie honorowego członkostwa Joannie Moritz-Breitkopf – za ogromne zaangażowanie, serce i niezastąpione wsparcie.
Podczas pikniku wręczyliśmy także oficjalne podziękowania i dyplomy wyróżniającym się pomagaczom i partnerom:
- MGK Konradowi Kowalczukowi – za obsługę informatyczną i stworzenie strony internetowej SBN,
- Pracowni Fryzjerskiej Kameleon z Kluczborka – za stałe wsparcie, promocję stowarzyszenia i ogromną pomoc,
- Kudłaty Czas u Tośków – za przyjaźń, opiekę nad psami SBN i walkę o każdego z nich,
- Irkowi Piontkowi – za ogromne serce, pomoc i przyjaźń, które są z nami od lat.
Z całego serca dziękujemy też wszystkim członkom Stowarzyszenia Boksery Niczyje – to dzięki Wam to wydarzenie mogło się odbyć. Wasza praca, zaangażowanie i obecność są bezcenne.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia. Wasza obecność to ogromne wsparcie i motywacja do dalszych działań. Szczególne podziękowania kierujemy także do firm, partnerów i osób, które pomogły w organizacji wydarzenia – ich wkład opiszemy w osobnych postach.
Pełna fotorelacja z wydarzenia już wkrótce w albumie na naszym Facebooku – Kliknij tutaj.
Relacja TVP3 Katowice: Kliknij tutaj.
Większość zdjęć została wykonana przez Anię 🙂 Mamę naszego AJ’a, którego losy możecie śledzić na Insta: https://www.instagram.com/aj.the.boxer/
Do zobaczenia za rok!






