Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Pako ma dom!

15.08.2022
Pako pojechał do domu 🙂 Rodzina Lary po Jej odejściu, pokochała Pako, skradł Ich serca. Pakosław wpadł w Rodzinkę jakby znał ją od zawsze 🙂 Dziękujemy Rodzinie Pani Grażyny za przyjęcie kolejnego Boksera Niczyjego do serca i pod swój dach 💖


Pakosław, wspaniały boksio w wieku 5 lat.
Bardzo majestatyczny chłopak z ogromną siłą. Ładnie chodzi na smyczy, ale jak go coś zainteresuje lub zobaczy koteczka to pociągnie jak lokomotywa pociąg . Pako jest pozytywnie nastawiony do ludzi dużych i mniejszych a także do innych psów. Zachowuje czystość. Zna podstawowe komendy. Trzeba dopracować jednak przywołanie bo zainteresowany otoczeniem ” głuchnie” na wołanie. Lubi się przytulać i być głaskany. Pięknie rozdaje mokre całusy .
Pako jest alergikiem nie toleruje zbóż, ryb i kurczaka a także sezonowo uczulają go trawy i pyłki. Obecnie ma dostosowaną odpowiednią karmę, nie bierze leków. Bardzo pozytywny psiak z typowo boksiową naturą

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl
Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:
Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810.
Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog


Pako będzie szukał domu. Bokser ma ukończone 4 lata. Poznajemy się, leczymy uszy, sprawdzamy ogólny stan zdrowia. Niebawem powstanie post dotyczący adopcji.