Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Parada Psów Adoptowanych

Tekila i Filip na Paradzie Psów Adoptowanych – Bydgoszcz 11.10.15

     Wczorajszą niedzielą (11.10.15) Tekila i Filip spędzili bardzo pracowicie 🙂 reprezentowali Stowarzyszenie Boksery Niczyje na Paradzie Psów Adoptowanych organizowanej przez Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy. Dzielnie naszej dwójki bokserów pilnowali Kasia, Sebastian i Hubert.
Oto krótka relacja Kasi:
Hej
 Byliśmy dzisiaj z Filipkiem i Tekilką na Paradzie Psów Adoptowanych organizowanej cyklicznie przez bydgoskie schronisko.
 Atmosfera jak zwykle świetna. Pomimo zimna parada udała się.
Filip szedł w paradzie prowadzony przez naszego znajomego, opiekuna nieżyjącej już cudownej bokserki Zuzi. Chłopcy nie znali się ,ale Filip szedł na smyczy wzorowo.
Równie wspaniale przywitał Hurberta, wycałował i odpowiednio umył.
Mimo wielu bodźców w postaci mnóstwa nieznanych ludzi i psiaków Filip nie zawiódł –zachowywał się jak na prawdziwego boksera przystało dostojnie, spokojnie.
Na koniec kiedy już pamiątkowe zdjęcie zostało zrobione i wszyscy pozachwycali się i Filipem i Tekilką psiaki mogły sobie swobodnie pobiegać i poznać nowych kolegów i koleżanki.
Wyjątkowo do gustu przypadła im Bibi, która mimo swoich gabarytów (wilczarz irlandzki) jest niesamowicie cierpliwym, ułożonym i spokojnym psiakiem.”