Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Picachu

Zbyt długo nie czekał na Dom ? Picachu teraz Jaskierek Święta spędzi już ze swoją Rodziną ? Dom, który oczekiwał na psa podjął decyzję, że to właśnie On będzie tym wyjątkowym ? Małgosiu, Macieju dziękujemy za przyjęcie do serca i domu tego małego cudaka ❤ Życzymy Wam wspaniałych chwil razem ?

Naszym podopiecznym został roczny buldożek francuski o wdzięcznym imieniu Picachu. Chłopak to iskierka, która potrzebuje domu, wsparcia i zrozumienia, zrozumienia, że on również jest molosem, mały ciałem, ale wielki duchem. Prowadzenie takiego psa to zasady, konsekwencja i cierpliwość. Poznajemy się, coś więcej napiszemy niebawem.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.