Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Romek

Romek ma nową Rodzinę Zamieszkał z Beatą, Wojtkiem i Jimisławą tak, tak Romek ma siostrę która pokochała go od pierwszego spaceru Romek to pies idealny i idealnie wpasował się w Rodzinkę Kochani, dziękujemy Wam za otworzenie swoich serc dla cudnego Romusia, on odwdzięczy się potrójną miłością.
Dziękujemy Bogusi, która przez krótki czas otaczała opieką i miłością chłopaka

 

 


Na pokładzie Stowarzyszenia zameldował się Romek, chłopak w typie boksera, który pomimo młodego wieku już został bezdomny. Romek ma 1,5 roku, jest spokojnym i grzecznym psem. Toleruje inne psy, reakcji na koty nie znamy. Początkowo do nowych sytuacji, osób podchodzi z rezerwą, ale wystarczy 15 minut i merda ogonkiem. Romek miał kiedyś dom, ktoś o niego dbał teraz … liczy na nas i na Was, że pomożemy mu znaleźć swe miejsce na ziemi.
Osoby zainteresowane adopcją zapraszamy do zapoznania się z warunkami adopcji opisanymi na stronie www.bokseryniczyje.pl, zakładka Adopcja od A do Z i postąpienie zgodnie z kluczem tam zawartym. Stowarzyszenie kontaktuje się z potencjalnymi domami po otrzymaniu wypełnionej ankiety przed adopcyjnej.