Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Rozalka

 

Dziś (11.03.2017) Rozalka zamieszkała w Swoim Nowym Domku  .

Swoje serca otwarli dla Niej Magda, Marcin, Asia i Krzysio – to ludzka część rodzinki oraz Zumba, Stich i Leo – to psia część rodzinki  ,którym bardzo dziękujemy za przyjęcie pod swój dach kolejnego psiego serca  .

Rozalka i Marcin odwiedzili dziś też Maxa, który z radością Ich powitał  .

Zumba i Leo to byli podopieczni Stowarzyszenia Boksery Niczyje, a teraz dołączyła do nich Rozalka – dziewczynka o cudownym serduszku .

Kochani życzymy Wam tylko szczęśliwych chwil i dziękujemy, że jesteście   .

 


Jej historia od czasu objęcia opieką przez SBN


Rozalka ma ok. 7-8 lat i już jest gotowa aby zamieszkać w Nowym Domku.

To zdrowa, rezolutna i energiczna sunia ,grzeczna i niekonfliktowa.

Tak się bawię  –  Rozalka w domu tymczasowym luty 2017 r

Spostrzeżenia naszego wolontariusza z wizyty u Rozalki:

…”Bokserka cechuje się dużym talentem w żebractwie,robi to z taką gracją bez terroru ,cóż jej sposób był skuteczny wobec mojej osoby ,dostała wszystko czego chciała. Niech siwy włos na głowie Rozalki Was nie zmyli,ona nie zachowuje się jak staruszka – jest urocza i energiczna ,a jej zgryz dodaje uroku ,któremu nie idzie się oprzeć. …”

4
8.11.2016

3Sunia nie jest młoda, ale energia i radość jaką posiada odejmuje jej lat i na pewno jeszcze na długo może dla kogoś być oddanym i jedynym przyjacielem.

 


 

Wczoraj 20.10.2016 Rozalka została podopieczną Stowarzyszenia i pojechała na badania do Przychodni AlfaVet.

Schronisko usunęło guza i wysterylizowało sunię jednak to jeszcze nie wszystko, musimy sprawdzić co w małej siedzi, czy wszystko jest ok, więc diagnostyka i badania przed sunią. Zobaczymy jak będzie goić się łapka, czy nie będzie potrzebna rehabilitacja. Rozalka to dzielna dziewczynka i mamy nadzieję, że pomożecie znaleźć dla Niej dom na resztę życia.

Sunia nie jest młoda, ale energia i radość jaką posiada odejmuje jej lat i na pewno jeszcze na długo może dla kogoś być oddanym i jedynym przyjacielem.