Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Shogun

Mamy z powrotem na pokładzie Shoguna, adoptowanego od nas jako szczeniaka 6 lat temu. Niestety czasem los płata figle i nieodpowiedzialni opiekunowi pojawiają się na drodze psa i nas. Shogun już jest bezpieczny, przeszedł diagnostykę, jest w trakcie leczenia – odrobaczenie, szczepienie, leczymy zapalenie ucha wewnętrznego, świerzb w uszach oraz problemy gastryczne. Chłopak jest już na prostej, niebawem będzie naprawiony i będziemy dla niego szukać nowego domu, domu odpowiedzialnego i na zawsze.

Shogun, jest bardzo kontaktowym psem, lubi być blisko człowieka, ale nie jest nachalny. Może zamieszkać ze spokojną i zrównoważoną sunią. Chłopak zna podstawowe komendy, zna smycz, chociaż czasem ciekawość bierze górę i potrafi pociągnąć. Zachowuje czystość, zostaje sam w domu.

Prosimy o wstrzymanie się z komentowaniem sytuacji, to nie wniesie nic w adopcję psa, lepiej spożytkować siły na rozsyłanie informacji, że Shogun szuka domu stałego, który nie zawiedzie jego i nas.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

#StowarzyszenieBokseryNiczyje, #boksery, #adoptuj, #bulldog