Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

„Szarańcza”

18 sierpnia 2019
Po bardzo intensywnym tygodniu pracy, weryfikacji ankiet, rozmowach, wizytach przedadopcyjnych ze spokojem możemy ogłosić, że wszystkie szczeniaczki zamieszkały w Nowych Domach. Maluchom i Rodzinom życzymy tylko radosnych chwil oraz zdrowia dla dzieciaków. Osoby, które zgłaszały chęć adopcji a nie skontaktowaliśmy się z nimi, sugerujemy śledzenie naszych stron i kontakt gdy znajdziecie Państwo na nich psa, któremu możecie zaoferować bezpieczną przystań.

Dzisiejszej nocy zamieszkała z nami „szarańcza”, która miłość ma w genach <3. Szczeniaczki zostały przekazane pod naszą opiekę przez @tozkatowice,(dziękujemy za zaufanie). Wiemy, że interwencja nie była prosta, jednak TOZ Katowice poprowadził ją bardzo dobrze, kierując się dobrem zwierząt. Sytuacja prawna szczeniąt jest jasna, mogą zamieszkać na stałe w nowych domach. Mamy jedną dziewczynkę i czterech chłopców, każdy piękny i łapiący za serce. Teraz odrobaczmy, czipujemy, odkarmiamy a za kilka dni szczepimy.

Jesteś zainteresowany adopcją?
Przemyślałeś temat?
adopcja nie jest na chwilę, adopcja to odpowiedzialność na długie lata.

Wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los maluchów, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:
Bank BGŻ 87203000451110000002747810
Dla przelewów zagranicznych:
Bank BGŻ SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe – szczeniaczki.