Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Tayson

Tayson zamieszkał w Nowym Domu 🙂 Chłopak skradł serca i myśli Nowych Opiekunów w ciągu kilku chwil 🙂 Grzeje już doopkę na kanapie i pokazuje jak fajnym i stabilnym jest przyjacielem. Dziękujemy Justynie, Adzie i Piotrowi 🙂 niech Tysiek da Wam radość i pokaże jak bardzo potrafi kochać 🙂

Sprawdzając informacje jakie otrzymaliśmy o Taysonie, sprawdzając nr czip dowiedzieliśmy się iż chłopak nie ma 8 miesięcy, ale ok 3 lata. Drobny, wychudzony sprawia wrażenie młodzieniaszka. Jest już u nas kilka dni widzimy, że jest psem potrzebującym odrobiny ogłady, nauczenia samokontroli oraz panowania nad emocjami – zdarzyło mu się pokazać niezadowolenie w stosunku do człowieka poprzez warknięcie. Podczas podjęcia decyzji o adopcji mierzcie siły na zamiary.

Wczoraj naszym podopiecznym został 8 miesięczny Tayson, młody bokser, plastelinka do ulepienia. Chłopak wpatrzony w człowieka, wymagający trochę ogłady w swoim zachowaniu, potencjalny nowy dom będzie zobligowany do uczestnictwa w szkoleniu. Tayson ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, zna i lubi jazdę samochodem. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić jego reakcji na koty oraz dzieci, z innymi psami na spacerach nie wchodzi w zatargi, jak będzie w domu nie możemy powiedzieć, umiejętne wprowadzenie chłopaka do spokojnej suni nie powinno stanowić problemu. Dokończymy diagnostykę, zaszczepimy chłopaka i gdy będzie gotowy na zamieszkanie w nowym domu napiszemy o tym.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia:
Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych:
Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.