Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Tola pod naszą opieką.

Czasem słów nam brak … czasem nie wiemy co napisać … Tola dziś została naszą podopieczną, znaleziona w Wadowicach, odwieziona do schroniska. Katar, chudość, rany na ciałku … drobne trzęsące się ciałko.

Decyzją lekarza weterynarii oraz kierownictwa schroniska w Bolesławiu, za co bardzo dziękujemy, sunia zamieszkała pod naszymi skrzydłami.

Jesteśmy zobowiązani do ogłaszania małej i szukania „właścicieli”, jeśli nikt się nie zgłosi będziemy szukać dla Toli domku stałego, domku, który pokocha i nie zostawi.

Maleńka przebywa pod opieką Dr Michała Czingona, będziemy stawić ją na łapki. Czeka ją teraz diagnostyka, pierwsze słowa Dr Michała – skrajne zaniedbanie … co dalej pokażą nam wyniki badań.

Trzymajcie kciuki za Tolę, pomóżcie nam pomagać. Osoby chętne przytulić małą do serca prosimy o kontakt na e-mail boks@vip.onet.pl .

 

29.01.2017

Tola jest już u nas tydzień. Dziewczynka wraca powolutku do życia, przeziębienie już za nią, waga idzie w górę    mamy 1 kg na plusie , apetyt dopisuje więc małymi kroczkami idziemy do przodu. Wyniki są w normie, nieznacznie mamy podwyższone parametry tarczycy, powtórzymy wyniki za tydzień. Byliśmy też na spacerze, maleńka nie szarpie na smyczy, reaguje na człowieka i jego polecenia. Spotkała nas też miła niespodzianka, spotkaliśmy podczas spaceru bokserka o imieniu Sammy .Sammy i Tola przypadli sobie do gustu.    Mała relacja   Tola – powrót do życia.

Kochani cały czas Tola potrzebuje Waszego wsparcia, pomóżmy jej powrócić do normalności.
Osoby chętne przytulić Tolę do serca, prosimy o zapoznanie się z warunkami adopcji na stronie www.bokseryniczyje.pl, postąpienie zgodnie z kluczem tam zawartym. Kontakt ze strony Stowarzyszenia następuje po otrzymaniu wypełnionej ankiety.