Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Tosia

Nasza Tosieńka od wczoraj ma Rodzinę, ma Dom i ma Siostrę 🙂 Maleńka zamieszkała w domu naszej byłej podopiecznej Polci. Dziewczyny zachowują się tak jakby się znały od zawsze ! Polcia przyjęła Tosię bez problemu. Dziękujemy Lucynie i Tomkowi za serce dla tych najbiedniejszych, za miłość jaką je obdarzają. Wiemy, że Tosia i Polcia otworzą nowy rozdział w Waszym życiu, pełen boksiej miłości i radości 🙂
Dziękujemy Chata Leona za opiekę nad sunią.

Zobacz więcej na Facebook 

W sobotę 25 sierpnia 2018 r. podopieczną Stowarzyszenia została Tosia. Tosia to ok 7 letnia, drobna i delikatna sunia, która ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, współpracuje z innymi psami, może zamieszkać w domu ze starszymi dziećmi.

Tosia to pies niemalże idealny, niemalże gdyż ma mały problem – tęsknota za człowiekiem, powoduje, że potrafi trochę nabroić gdy zostaje sama. Nowy dom będzie zobligowany do pracy z sunią aby wyeliminować ten mały mankament. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z warunkami adopcji na stronie www.bokseryniczyje.pl, proces adopcyjny zaczynamy od wypełnienia ankiety przedadopcyjnej. Stowarzyszenie kontaktuje się tylko z wybranymi ankietami. Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BGŻ 87203000451110000002747810 Dla przelewów zagranicznych: Bank BGŻ SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe – Tosia.