Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Tyson

Śpieszymy Wam donieść, że Tyson grzeje już doopkę w Nowym Domu ? Domu gdzie boksery były i będą zawsze ? gdzie choroba chłopaka nie była przeszkodą aby zagościł w sercach Pani Marty i Pana Andrzeja. Witajcie w Rodzinie ?

Śpieszymy Wam donieść, że Tyson grzeje już doopkę w Nowym Domu 🙂 Domu gdzie boksery były i będą zawsze 🙂 gdzie choroba…

Opublikowany przez Stowarzyszenie Boksery Niczyje Poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Naszym podopiecznym został Tyson, 3 letni chłopak, którego teraz poznajemy. Uczymy chłopaka wszystkiego od podstaw: zachowywania czystości, chodzenia na smyczy, funkcjonowania wśród psów. Tyson robi postępy dzięki olbrzymiej pracy domu tymczasowego 🙂 Czeka go jeszcze diagnostyka i jeśli wszystkie wyniki będą dobre kastracja. Nie znamy reakcji na dzieci i koty.

Jesteś zdecydowany na adopcję, wejdź na stronę www.bokseryniczyje.pl. Zakładka Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe na nr konta Stowarzyszenia: Bank BNP Paribas 87203000451110000002747810. Dla przelewów zagranicznych: Bank BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX PL 87203000451110000002747810 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.