Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Urwis

Mamy dobre wieści ? Urwis zamieszkał w nowym domu ? coś nam się wydaje, że to będzie miłość wyjątkowa ? Panie Marku dziękujemy za tą adopcję, wiemy, że Urwisek znalazł swoje miejsce na ziemi ?

Urwis czeka na dom, ma 5 lat, kocha ludzi, goni koty. Zna podstawowe komendy, jednak przywołanie trzeba z chłopakiem przepracować na pewno. Może zamieszkać z innym psem-sunią. Boksiowa energia w pełnej krasie, taki jest nasz Urwisek. Chłopak jest zaszczepiony, odrobaczony, jest już też po kastracji i może zamieszkać w nowym domu.

Urwis ma 5 lat, kocha ludzi, goni koty. Zna podstawowe komendy, jednak przywołanie trzeba z chłopakiem przepracować na pewno. Urwis w emocjach głuchnie, więc praca nad emocjami i wyciszaniem jest konieczna. Chłopak jest zaszczepiony, odrobaczony, jest już też po kastracji i może zamieszkać w nowym domu.


Jesteś zdecydowany na adopcję?

Wejdź w zakładkę Adopcja od A do Z, zapoznaj się z warunkami adopcji i postąp zgodnie z kluczem tam zawartym. Proces adopcyjny zaczynamy od ankiety. Wszelkie informacje zostaną udzielone tylko osobom, które złożą ankietę i przejdą pomyślnie weryfikację o której piszemy na stronie www w zakładce Adopcja od A do Z.