Poprzedni
Następny

Z życia stowarzyszenia

Viki

Viki odeszła za TM 30 01.2016

Zgasło kolejne serduszko, Vikusia odeszła za TM, jest nam strasznie trudno o tym pisać.

Maleńka walczyła ,a my z Nią … niestety doszło do niewydolności oddechowo – krążeniowej (najprawdopodobniej reperkusje wcześniejszego wypadku, którego doznała), zatrzymania akcji serca, reanimacja nie była jej w stanie przywrócić…Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji, wierzyliśmy, że sunia jest już na prostej …

Vikusiu biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem, nie byłaś niczyja była…

Dziś 06.12.2015 podopieczną Stowarzyszenia została bokserka Viki. Dziewczynka jest wychudzona, jej ciałko pokrywają guzy. Jest słaba, ale apetyt jej dopisuje. Problemem są też tylne łapki. Viki będzie diagnozowana a o jej losach poinformujemy jak najszybciej. To biedne boksie stworzenie potrzebuje Waszego wsparcia, Waszych dobrych myśli, trzymajcie za nią kciuki, będziemy o Nią walczyć.

Vikusia (06.01.2016) – ciągle diagnozowana. Ze względu na rozległość zmian musimy rozszerzyć diagnostykę o zaawansowane metody obrazowania – czyli tomografię komputerową kręgosłupa i klatki piersiowej. Sunia jest dzielna, nie marudzi, ładnie przybiera na wadze i cały czas liczy na Was, na Wasze dobre myśli i wsparcie.

  Prosimy o zapoznanie się z warunkami adopcji na stronie Stowarzyszenie Boksery Niczyje, postąpienie zgodnie z kluczem tam zawartym w zakładce: adopcja od A do Z i kontakt telefoniczny pod nr tel 511220647, 509944883.

  Zgłoszenie chęci adopcji nie jest równoznaczne z otrzymaniem psa – zastrzegamy sobie prawo do wyboru najlepszego naszym zdaniem domu. Obowiązuje ankieta i wizyta przed adopcyjna.